מדיניות המשלוחים של תובל

מוצרינו יסופקו באמצעות דואר ישראל (רשום או שליחים). המוצרים יסופקו בהתאם לזמן האספקה הנהוג בדואר ישראל. משלוח המוצרים יתבצע רק לאחר קבלת אישור מחברת האשראי על תקינות העסקה או לאחר ביצוע תשלום טלפוני. במידה ובעת ביצוע ההזמנה יימסרו פרטי זיהוי שגויים, לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך. במקרה שהמוצרים יוחזרו אלינו בגלל פרטים מוטעים שנמסרו או במקרה של איחור ואי משיכת המוצר ע"י הלקוח יחויב הלקוח שוב בתשלום בגין דמי משלוח. אנא הקפד למלא פרטים מדויקים ועדכניים. הגשת פרטים אישיים כוזבים אסור לחלוטין ומהווה עבירה פלילית על פי הוראות חוק העונשין, התשל"ז – 1977 ו/או בכל דין.
המוצרים נשלחים בדואר שליחים של דואר ישראל בכפוף למדיניות הדואר תוך 14 ימי עסקים.
מחיר המשלוח הינו 60 ₪ וכולל שליח עד הבית או למקום העבודה, לכל איזורי השילוח של דואר ישראל בכפוף למדיניות המשלוחים של דואר ישראל בארץ.
פריטים המוחזרים לשולח (תובל) מכל סיבה שהיא (מסרב לקבל, כתובת שגויה וכו') יחויבו בדמי המשלוח.
אספקת מוצר לבית הלקוח תגיע באריזה סגורה שעברה ביקורות מוקדמות לגבי תכולתה, טיב וכמות המוצרים שבתוכה.
חתימה על קבלת החבילה תהווה אישור לקבלת המוצר.
היה והמוצר יגיע כאשר הוא פגום בשל חבטה או סימן של נזק על החבילה, אזי שהרוכש יוכל לסרב לקבל את החבילה או להודיע בו בעת לחברת 'תובל' כדי שזו תקבל החלטה ותתיר ללקוח לפתוח את החבילה טרם יחתום ויאשר את קבלתה בשלמותה.
במקרה בו הלקוח יתלונן על אי קבלת מוצר שהגיע בחבילה סגורה, התלונה על כך חייבת להגיע באופן מידי להנהלת חברת 'תובל' וזו תפעל לאיתור הבעיה ולפתרונה .