משקל ליחידה 0.00קי'
קיים במלאי

חכמתה של אסתר

₪25.00
סיפור ילדות מלווה אותנו כל החיים. אחד מסיפורי הילדות שלנו הוא סיפורה המיוחד של סבתא על "כיצד היא למדה לסרוג בכוחות עצמה " את הסיפור הזה סבתא סיפרה לנו בהזדמנויות רבות. הסיפור מלמדת אותנו על יכולות, על זהות, על יהדות ועל החיים בגלות והרצון התמידי לחזור לארץ ישראל.
זכיתי ועיבדתי את הסיפור לספר ילדים (שלדעתי הוא מתוק ומקסים) והוצאנו אותו כספר ילדים.
אנחנו רוצים להציע לכם להיחשף לסיפור ולעזור לנו להפיץ את הסיפור הלאה. ולרכוש אותו במחיר העלות.
לצפייה בספר http://bit.ly/2CmSg78

הַחַיִּים מְזַמְּנִים לָנוּ לֹא מְעַט חֲוָיוֹת וְאֵרוּעִים מְעַצְּבִים, אוֹתָם אָנוּ רוֹצִים לְהַנְחִיל לְמִשְׁפַּחְתֵּנוּ וְלִילָדֵינוּ. זָכִינוּ, וּב"ה אֲנַחְנוּ עֲדַיִן זוֹכִים לִשְׁמֹעַ מִסָּבְתָא אֶסְתֵּר סִפּוּרִים רַבִּים מְלֵאֵי חֲוָיוֹת וְחָכְמָה, שֶׁנּוֹתְנִים לָנוּ כֵּלִים מַשְׁמָעוּתִיִּים לְחַיֵּינוּ.
"חָכְמָתָהּ שֶׁל אֶסְתֵּר" הוּא סִפּוּר שֶׁשָּׁמַעְנוּ עֶשְׂרוֹת פְּעָמִים בְּצוּרוֹת שׁוֹנוֹת. סָבְתָא סִפְּרָה לָנוּ אוֹתוֹ מִתּוֹךְ מַטָּרָה (גַּם אִם לֹא אָמְרָה זֹאת בִּמְפֹרָשׁ) לְהַעֲבִיר לָנוּ מֶסֶר - שֶׁלֹּא נְוַתֵּר לְעוֹלָם, שֶׁנִּזְכֹּר שֶׁאֲנַחְנוּ חֵלֶק מֵעַם יִשְׂרָאֵל וְיֵשׁ לָנוּ כֹּחוֹת וְכִשְׁרוֹנוֹת, וְכָל שֶׁאָנוּ צְרִיכִים הוּא לְהַאֲמִין בְּעַצְמֵנוּ.
אֶת הַמֶּסֶר הַזֶּה אֲנִי רוֹצֶה לְהַעֲבִיר לִבְנוֹתַי.
אֲנִי מְאַחֵל לְסָבְתָא בְּרִיאוּת אֵיתָנָה וְשֶׁנִּזְכֶּה לִשְׁמֹעַ סִפּוּרִים רַבִּים נוֹסָפִים לְאֹרֶךְ יָמִים וְשָׁנִים בְּעֶזְרַת ה'.

המחיר כולל 25 ש"ח כולל מע"מ 
משלוח 10 ש"ח כולל מע"מ

הספר הודפס בכריכה רכה
כמות: