חברת תובל תקשורת אסטרטגיה ויח"צ נוסדה בשנת  2012, על ידי גילי צרפתי, יזם חינוכי, בעל ניסיון עשיר בעולמות החינוך הבלתי פורמלי, השיווק, הפרסום והחיבור ביניהם. החברה מתמחה ביצירת מיתוג ושיווק, וכן בבניית סביבות למידה משפיעות ומעצימות עבור רשתות חינוך ועמותות חינוכיות בכל רחבי הארץ.
בעולם מתקדם, תזזיתי ומהיר, בו האתגר הוא ללכוד את הקשב, לחנך וללמד למידה משמעותית, חברת תובל מספקת עבורכם את הפתרון המושלם - יצירת שפה מיתוגית וחינוכית חדשה, כזו המתאימה לצרכים החינוכיים של המאה ה-21.
לחברת תובל הידע, הכלים והמיומנויות הנדרשות, למתג, לשווק וליצור במוסד שלכם חדשנות חינוכית, כזו אשר תבדל את המוסד, תעניק לו ערך מוסף ותשדרג את הלמידה לכדי חוויה.

ניהול אסטרטגיות ומסעות פרסום
תובל מתמחה בבניית אסטרטגיות שיווקיות עבור מסעות פרסום, ניהול מערכי אינטרנט, דפי פייסבוק, מערכות דיוור, הפקות סרטונים, שירותי תוכן ועיצוב למדיות השונות, בהתאמה אישית ומדויקת לאופי הלקוח ולמוצר הנדרש.

קרייאיטיב וקופירייטינג
תובל מחדדת את המסרים השיווקיים והחינוכיים, באמצעות מילים, עיצוב והרבה מאוד דמיון ויצירתיות.

עיצוב סביבת למידה ומשחקים חווייתיים
כחלק מהעולם המתפתח של היום, תובל לוקחת את העולם החינוכי צעד אחד קדימה, ובונה סביבות למידה אשר מסייעות בהעברת החומר הנלמד בצורה יצירתית וייחודית. באמצעות עיצובי קירות מעצימים, יצירת פלקטים חינוכיים בנושאים המקיפים את הלמידה, ספרים, משחקים ועזרים נוספים. כל אלו הופכים את הלמידה למלמדת ומעניינת כאחד.

חזון
חברת תובל מאמינה, כי סוד הקסם של ההצלחה הוא ההתאמה לטכנולוגיה ולחידושים המתרחשים כיום בעולם. כחלק מאמונה זו, חברת תובל יוצרת עולם שיווקי וחינוכי חדש, אשר מצליח להעצים את התלמידים, המורים וההנהלה ויוצר מארג למידה מסוג חדש. חברת תובל שואפת להמשיך ולהגשים את המהפך שאותו התחילה, למתג ולשווק את המוסד החינוכי באופן המתאים לו, ולגרום לכך שהלמידה בו, תהיה חוויה בלתי נשכחת.